BOHÁČ CZ spol. s.r.o.
Soběslavská 3012
390 02 Tábor

IČ: 26067889
DIČ: CZ26067889

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 07:00 - 17:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

 

 

DOPORUČENO

Elektrická tříkolka ADVENTO

Elektrická tříkolka ADVENTO
Model elektro tříkolky ADVENTO je hbitým pomocníkem s velkou silou a velice dobrou manévrovatelností. Díky menší šířce se hodí i do uzavřených prostor skladišť atp. Nezaváhá však ani v terénu, kde mu i prudší kopec při plném naložení nedělá problém. Proto doporučujeme elektro tříkolku ADVENTO na menší farmy, ZD družstva, zkrátka všude tam, kde je zapotřebí hbitost a síla.Zobrazit více informací

39 312 Kč
Běžná cena 39 312 Kč

ks
Cena bez DPH 32 489 Kč
Dostupnost Na dotaz
Kód výrobku 365
Záruka 24 měsíců
Výrobce TŘÍKOLKA ADVENTO

Popis produktu

Model elektro tříkolky ADVENTO je hbitým pomocníkem s velkou silou a velice dobrou manévrovatelností. Díky menší šířce se hodí i do uzavřených prostor skladišť atp. Nezaváhá však ani v terénu, kde mu i prudší kopec při plném naložení nedělá problém. Proto doporučujeme elektro tříkolku ADVENTO na menší farmy, ZD družstva, zkrátka všude tam, kde je zapotřebí hbitost a síla.

Model elektro tříkolky ADVENTO je hbitým pomocníkem s velkou silou a velice dobrou manévrovatelností. Díky menší šířce se hodí i do uzavřených prostor skladišť atp. Nezaváhá však ani v terénu, kde mu i prudší kopec při plném naložení nedělá problém. Proto doporučujeme elektro tříkolku ADVENTO na menší farmy, ZD družstva, zkrátka všude tam, kde je zapotřebí hbitost a síla.


Ačkoli v nejlidnatějších zemích světa jsou vozidla na elektrický pohon nejrozšířenějším prostředkem přepravy lidí i nákladů, v České republice tomu tak stále ještě není. Přitom elektrická vozidla mají oproti benzinovým nebo naftovým motorům mnoho nesporných předností:


- jsou absolutně spolehlivá
- nemají žádné potíže se startem ani v zimě ani v létě
- skládají se v podstatě pouze z elektromotoru, baterie, reostatu a převodu na pohon nápravy
- palivem je elektrická energie dostupná v kterékoli zásuvce na 230V
- investiční náklady na pořízení elektrovozidla v porovnání k nákladům na pořízení vozidla na spalovací motor mohou být i méně než poloviční
- náklady na pohon vozidla jsou násobně nižší
- v případě používání elektrovozidla více pracovníky není nutné vést žádnou evidenci spotřeby paliva, neboť elektřinu prakticky nelze zcizit
- provoz elektrovozidla je absolutně ekologický, bez hluku a bez emisí
- nejsou vynakládány žádné další výdaje na oleje, maziva, servisní prohlídky, atd.

Odhaduje se, že po světě se pohybuje kolem 300 milionů kusů elektrických tříkolek, které plní nejrozmanitější úkoly. Jsou běžně používány k přepravě osob v oblasti turismu i podnikání, přepravují náklady, sváží odpadky, rozváží vodu pitnou i vodu na zavlažování, atd.

Tříkolky jsou dokonce častější než motorová vozidla o podobných parametrech. Je tomu tak především pro jejich nenáročnost a spolehlivost.

Provoz elektrického pracovního vozidla není závislý na ceně ropy, k jeho pohonu stačí nabít akumulátor z rozvodné elektrické sítě (přes běžnou zásuvku 230 V). Podle výpočtu vycházejícího z průměrné spotřeby 15 Wh na 1 km a při průměrné ceně elektrické energie 4,51 Kč za kWh, by jeho provoz neměl přijít na více než 7 Kč na 100 km, při nabíjení v nízkém tarifu ještě méně.

Ve srovnání se zhruba 70 Kč na 100 km při jízdě s benzinovým motorem jsou tak provozní náklady elektro tříkolky i při nárůstu cen energií několikanásobně nižší.

Elektrický motor dosahuje až o 200 % vyšší účinnosti než motor spalovací. U spalovacího motoru jen asi 35 % energie paliva slouží k pohybu vozidla. Zbytek se přemění na teplo vznikající v motoru při spalování paliva. Elektromotor má díky minimálnímu množství odpadního tepla efektivitu převyšující 90 %. Vzhledem k jednoduchosti konstrukce (nejsou zde žádné karburátory, spojky, volnoběžky, variátory ani převody) navíc nevyžaduje téměř žádnou speciální údržbu. Jeho životnost se odhaduje až na 100 000 km. Jeho případná výměna nezabere víc než hodinu a pořizovací náklady nepřevýší několik tisíc Kč.Technické údaje:

Rozměry: 2550x930x1130 (DxŠxV v mm)
Celková hmotnost: 158 Kg (vč. baterií)
Napájení: 230V
Rozměry korby: 1130x795x350 (DxŠxV v mm)
Kola: 16*2,5“
Brzda: nožní, ruční, pojistná
Max. rychlost: 24 km/h
Max. náklad: 150 kg
Zdvih zadní korby: manuální
Baterie: 4x20Ah
Doba nabíjení: 4-8 hod
Max. úhel stoupání: 15°
Výkon: 850W 48V
Dojezd: 40 km


BAREVNÉ VARIANTY - ŽLUTÁ
- ZELENÁ
- ČERNÁ

Dotaz k produktu

*
*
*

Položky označené * jsou povinné.

Na Váš dotaz odpovídá

  • Ing. Lukáš Kunt
  • Zahradní a lesní technika
  • E-mail: svacek@bohac.cz
  • Telefon: 381 282 765
  • Jan Janoušek
  • Maloobchodní prodej
  • E-mail: prodejna@bohac.cz
  • Telefon: 381 281 654