ALBERT E.40 VS vzdušník + sušič
ALBERT E.40 VS VZDUŠNÍK + SUŠIČ

Výrobce: ATMOS|EAN kód: 462|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

Ilustrační foto Kompresor je vybaven vzdušníkem a sušičkou, bez odhlučňovacího zakrytí... K tomuto kompresoru obdržíte dárkový poukaz v hodnotě 3000 Kč na zboží dle vlastního výběru. Kompresory s přímým náhonem, umístěným na vzdušníku, ve výkonovém rozmezí 4 - 18,5 kW. Hlavní rysy úspory energie - odstr…   Více informací
Na dotaz
Ilustrační foto
Kompresor je vybaven vzdušníkem a sušičkou, bez odhlučňovacího zakrytí...
K tomuto kompresoru obdržíte dárkový poukaz v hodnotě 3000 Kč na zboží dle vlastního výběru.

Kompresory s přímým náhonem, umístěným na vzdušníku, ve výkonovém rozmezí 4 - 18,5 kW.

Hlavní rysy
úspory energie - odstranění běhu naprázdno
vysoká účinnost
odstranění převodovky nebo převodu klínovým řemenem
chlazení se sníženou spotřebou energie
spolehlivost - snížení počtu komponent
velmi nízké vibrace
vynikající životnost - nízká rychlost otáčení - až 80 000 Mth do generální opravy
mimořádně nízká hladina hlukuTato řada je konstruována především pro profesionální dílenské použití, menší výroby jako jsou autoservisy a autolakovny, zpracování dřeva a výroby nábytku, kovoobrábění, balení, vodárny atd.
Kompresory Albert E. jsou výsledkem zcela nového pohledu na konstrukci šroubových kompresorů. Pro relativně malé výkonové úrovně je nasazen velký pomaloběžný šroubový blok. Elektromotor přímo pohání hlavní rotor šroubového bloku, což zásadním způsobem omezuje náklady na údržbu, které zatěžují šroubové kompresory s jiným druhem náhonu. Výkonnost kompresoru je řízena buď jako u pístových kompresorů zapnuto/vypnuto v závislosti na tlaku ve vzdušníku nebo klasickým sacím regulátorem, s novým a pokročilým systémem řízení dle tlakové úrovně.
Díky nízkým otáčkám soustrojí nepotřebuje některé podpůrné okruhy, které u rychloběžných strojů jsou nezbytné, což znamená snížení počtu komponent a tedy další zvýšení spolehlivosti.
Jednou z hlavních předností této řady nové generace šroubových kompresorů, je velice nízká hlučnost a to jak ve srovnání s pístovými kompresory, tak i ve srovnání s konkurenčními kompresory šroubovými.
U většiny modelů je možno zvolit z provedení standard, comfort, comfort plus (včetně sušiče tlakového vzduchu), které se liší krytem, regulačním systémem a dalšími konstrukčními prvky.

Provozní tlak 9 bar
Jmenovitá výkonnost 0,5 m3/min
Jmenovitý výkon 4 kW
Jmenovité otáčky 950 1/min
Objem vzdušníku 270 l
Hlučnost 62 dB
Rozměry (d/š/v) 1203/360/678 mm
Rozměry (d/š/v) - se vzduš. 1495/614/1305 mm
Celková hmotnost - s krytem 110 kg
Hmotnost - se vzdušníkem 210 kg