ALBERT E.65 VS vzdušník + sušič
ALBERT E.65 VS VZDUŠNÍK + SUŠIČ

Výrobce: ATMOS|EAN kód: 467|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

K tomuto kompresoru dostanete dárek v hodnotě 3000 Kč dle vlastního výběru. Tato řada je konstruována především pro profesionální dílenské použití, menší výroby jako jsou autoservisy a autolakovny, zpracování dřeva a výroby nábytku, kovoobrábění, balení, vodárny atd. Kompresory Albert E. jsou výsledkem zcela …   Více informací
Na dotaz
K tomuto kompresoru dostanete dárek v hodnotě 3000 Kč dle vlastního výběru.
Tato řada je konstruována především pro profesionální dílenské použití, menší výroby jako jsou autoservisy a autolakovny, zpracování dřeva a výroby nábytku, kovoobrábění, balení, vodárny atd.
Kompresory Albert E. jsou výsledkem zcela nového pohledu na konstrukci šroubových kompresorů. Pro relativně malé výkonové úrovně je nasazen velký pomaloběžný šroubový blok. Elektromotor přímo pohání hlavní rotor šroubového bloku, což zásadním způsobem omezuje náklady na údržbu, které zatěžují šroubové kompresory s jiným druhem náhonu. Výkonnost kompresoru je řízena buď jako u pístových kompresorů zapnuto/vypnuto v závislosti na tlaku ve vzdušníku nebo klasickým sacím regulátorem, s novým a pokročilým systémem řízení dle tlakové úrovně.
PÍSTOVÉ KOMPRESORY - ŘADA PERFECT
ilustrační foto


Výkon elektromotoru: 7,5 [kW]
objem vzdušníku: 270 [l]
max. přetlak: 12 [bar]
jmenovité otáčky: 1455 [1/min]
jmenovitá výkonnost: 0,8 [m^(3)/min]