ALBERT E.95 kompresor šroubový bez vzdušníku
ALBERT E.95 KOMPRESOR ŠROUBOVÝ BEZ VZDUŠNÍKU

Výrobce: ATMOS|EAN kód: 51|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

Ilustrační foto. Komresor je vybaven ohlučnovacím zakrytím. Kompresor nemá ve výbavě vzdušník a sušičku. Kompresory s přímým náhonem, umístěným na vzdušníku, ve výkonovém rozmezí 4 - 18,5 kW. Hlavní rysy úspory energie - odstranění běhu naprázdno vysoká účinnost odstranění převodovky nebo převo…   Více informací
Na dotaz
Ilustrační foto.
Komresor je vybaven ohlučnovacím zakrytím. Kompresor nemá ve výbavě vzdušník a sušičku.
Kompresory s přímým náhonem, umístěným na vzdušníku, ve výkonovém rozmezí 4 - 18,5 kW.

Hlavní rysy
úspory energie - odstranění běhu naprázdno
vysoká účinnost
odstranění převodovky nebo převodu klínovým řemenem
chlazení se sníženou spotřebou energie
spolehlivost - snížení počtu komponent
velmi nízké vibrace
vynikající životnost - nízká rychlost otáčení - až 80 000 Mth do generální opravy
mimořádně nízká hladina hluku
Tato řada je konstruována především pro profesionální dílenské použití, menší výroby jako jsou autoservisy a autolakovny, zpracování dřeva a výroby nábytku, kovoobrábění, balení, vodárny atd.
Kompresory Albert E. jsou výsledkem zcela nového pohledu na konstrukci šroubových kompresorů. Pro relativně malé výkonové úrovně je nasazen velký pomaloběžný šroubový blok. Elektromotor přímo pohání hlavní rotor šroubového bloku, což zásadním způsobem omezuje náklady na údržbu, které zatěžují šroubové kompresory s jiným druhem náhonu. Výkonnost kompresoru je řízena buď jako u pístových kompresorů zapnuto/vypnuto v závislosti na tlaku ve vzdušníku nebo klasickým sacím regulátorem, s novým a pokročilým systémem řízení dle tlakové úrovně.
Díky nízkým otáčkám soustrojí nepotřebuje některé podpůrné okruhy, které u rychloběžných strojů jsou nezbytné, což znamená snížení počtu komponent a tedy další zvýšení spolehlivosti.
Jednou z hlavních předností této řady nové generace šroubových kompresorů, je velice nízká hlučnost a to jak ve srovnání s pístovými kompresory, tak i ve srovnání s konkurenčními kompresory šroubovými.
U většiny modelů je možno zvolit z provedení standard, comfort, comfort plus (včetně sušiče tlakového vzduchu), které se liší krytem, regulačním systémem a dalšími konstrukčními prvky.

Provedení komfort obsahuje: Přepínač Y-D
Mikroprocesorové řízení
Kontrola sledu fází
Odhlučňovací kryt
Provozní tlak 9 bar
Jmenovitá výkonnost 1,6 m3/min
Jmenovitý výkon 11 kW
Jmenovité otáčky 2920 1/min
Objem vzdušníku 500 l
Hlučnost 67 dB
Rozměry (d/š/v) 1990/600/1470 mm
Rozměry (d/š/v) - se vzduš. 2020/600/1470 mm
Celková hmotnost - s krytem 180 kg