STIHL RM 443.0 T SEKAČKA

Výrobce: STIHL|EAN kód: 63380113415|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

S pohonem kol v pevném převodovém stupni a šíří záběru 41 cm. Stabilní skříň z polymeru, centrální nastavení výšky sečení a maximálně praktický sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů. Popis Kompaktní sekačka moderní designové koncepce. Snadno se startuje díky systému lehkého startování a snadno se transportuj…   Více informací
15 184 Kč12 549 Kč bez DPH
S pohonem kol v pevném převodovém stupni a šíří záběru 41 cm. Stabilní skříň z polymeru, centrální nastavení výšky sečení a maximálně praktický sběrný koš na trávu o objemu 55 litrů.

Popis

Kompaktní sekačka moderní designové koncepce. Snadno se startuje díky systému lehkého startování a snadno se transportuje díky inovovaným madlům.

Technická data

Sečená plocha (doporučená) 0-1.200 m2
Šířka záběru 41 cm
Typ motoru B&S Serie 550 EX OHV RS
Výška sečení 25-75 mm
Objem koše 55 l
Hmotnost 25 kg
Rozměry (d/š/v) 144 x 48 x 109 cm
Start / Stop HS Holmstart/MS Motorstopp
Pohon 1 rychlostní
Garantovaný akustický výkon LwA 94 dB(A)
Naměřená hladina akustického tlaku LpA 81 dB(A)
Faktor nejistoty K 2 dB(A)
Hodnota vibrací ahw 4,10 / 2,05 m/s2

Výbava

Motor ReadyStart
Pohon kol
Centrální nastavení výšky sečení
Sklopné držadlo
Rychloupínací páka Quick-Fix
Jednodílná skříň z polymeru
Kola s lehkým chodem
Inovační sběrný koš na trávu
Integrovaný indikátor stavu naplnění
Profilový sekací nůž

Motor ReadyStart

Rozhodující výhoda při startování: Snadné, pohodlné a bezpečné startování. Automatický sytič usnadňuje startování sekačky jak při studeném, tak i teplém motoru.

Pohon kol

Pohon kol motorem usnadňuje sečení trávníku především na velkých plochách a na svazích. Jeden pohyb ovládací páčkou, a sekačka se rozjede. V závislosti na modelu jsou sekačky STIHL vybaveny jednou nebo třemi rychlostmi vpřed, případně variopojezdem s plynule měnitelnou rychlostí.

Centrální nastavení výšky sečení

Díky centrálnímu nastavování výšky v šesti stupních může být výška sečení bleskurychle a pohodlně přizpůsobena konkrétním podmínkám.

Sklopné držadlo

Sklopné držadlo umožňuje snadný transport a uskladnění stroje

Rychloupínací páka Quick-Fix

Umožňuje rychlé a snadné upevňování i uvolňování držadla.

Skříň z polymeru (jednodílná)

Skříně sekaček STIHL jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polymeru odolného proti nárazům, vysoké teplotě a ultrafialovému záření.

Kola s lehkým chodem

Kola se dvěma kuličkovými ložisky jsou robustní a vynikají dlouhou životností. Hnací kola jsou vybavena trakčním vzorkem udržujícím stabilní směr.

Inovační sběrný koš na trávu

Díky dolů směřujícím odvětrávacím otvorům a uzavřenému víku sběrného koše nemůže posečená tráva a prach unikat směrem nahoru. Nářadí se méně znečisťuje. Integrovaný indikátor stavu naplnění informuje o správném okamžiku vyprázdnění. Dvoudílná konstrukce sběrného koše zajišťuje snadné otevírání a vyprazdňování.

Integrovaný indikátor stavu naplnění

U všech sekaček STIHL s vyhazováním dozadu je indikátor stavu naplnění součástí sběrného koše na trávu. Signalizuje správný okamžik pro vyprázdnění.

Profilový sekací nůž

Profilový sekací nůž vytváří v aerodynamické skříni silný proud vzduchu, který zvedá trávu před posečením a posekanou trávu fouká silou turbíny do sběrného koše integrovaným systémem vedení vzduchu. Je zaručen pěkný vzhled posečené plochy a dobrý výkon při sečení a sběru trávy.