MOTOROVÝ OLEJ HP ULTRA 1L

Výrobce: STIHL|EAN kód: 7813198061|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: SKLADEM

Plně syntetický olej pro trvalé použití při nejvyšších nárocích. Fascinující vlastnosti maziv, bezezbytkové spalování, biologický odbouratelný, s velice nízkým obsahem síry. Motorový olej třídy: JASO-FB, ISO-L-EGB, míchací poměr 1 : 50. STIHL HP Ultra je plně syntetický vysoce výkonný motorový olej. Hodí se …   Více informací
650 Kč537 Kč bez DPH
Plně syntetický olej pro trvalé použití při nejvyšších nárocích. Fascinující vlastnosti maziv, bezezbytkové spalování, biologický odbouratelný, s velice nízkým obsahem síry.

Motorový olej třídy: JASO-FB, ISO-L-EGB, míchací poměr 1 : 50.

STIHL HP Ultra je plně syntetický vysoce výkonný motorový olej. Hodí se skvěle pro vzduchem chlazené dvoutaktní motory a motory 4-MIX mazané směsí, s katalyzátorem nebo bez něj.

Výborně sladěn. Mimořádně čistý.

STIHL HP Ultra obsahuje bezpopelový balíček aditiv snižující opotřebení. Tak nevzniká při spalování popílek ze síranu vápenatého a sodného. Se syntetickými estery jako mazacími složkami se spaluje vysoce výkonný motorový olej mimořádně čistě. Navíc je STIHL HP Ultra mimořádně ekologický, protože obsahuje nízký podíl síry a je biologicky odbouratelný – více než 80% za 21 dnů.

Vynikající mazání. Vysoká ochrana.

Vybraná aditiva snižující opotřebení vytvoří na kovových kluzných plochách motoru tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje přímému vzájemnému kontaktu povrchů. Tím se zvyšuje životnost a je možné předcházet „zadírání motoru.

Vynikající výkon. Velmi dlouho.

S mimořádně nízkým sklonem k zanášení spalinami zabraňuje STIHL HP Ultra usazování reziduí oleje v bloku motoru, na plášti pístu, na výfukovém ventilu a zapalovacích svíčkách. Výpadky zapalování nebo ucpané ventily jsou minulostí. Budete mít velmi dlouho prospěch z vysoké výkonnosti Vašeho vysoce výkonného motoru.

Vše maximálně zelené. Vynikající.

STIHL HP Ultra vyniká optimálními samomíchacími vlastnostmi. Zda je součástí směsi, to snadno zjistíte díky intenzivní zelené barvě. Použití STIHL HP Ultra na rozdíl od jiných motorových olejů pro dvoutaktní motory je možné (Držte se zde specifikací předepsaných výrobcem)."