SECO STARJET P4

Výrobce: SECO|EAN kód: 10002534|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

Jednoznačně nejprodávanějším modelem mezi košovými traktory je již několik sezón po sobě právě tento Starjet P4. Oproti variantě P3 disponuje výrazně větším sběrným košem, silným dvouválcovým motorem Briggs & Stratton řady Commercial series, profesionální hydrostatickou převodovkou s uzávěrkou a palcovými pol…   Více informací
137 900 Kč113 967 Kč bez DPH
Jednoznačně nejprodávanějším modelem mezi košovými traktory je již několik sezón po sobě právě tento Starjet P4.

Oproti variantě P3 disponuje výrazně větším sběrným košem, silným dvouválcovým motorem Briggs & Stratton řady Commercial series, profesionální hydrostatickou převodovkou s uzávěrkou a palcovými poloosami. Model P4 cílí na zákazníky, kteří za své peníze chtějí špičkový stroj.

Stroj vlastní konstrukce s dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami. V základní výbavě je stroj vybaven pro sečení pravidelně udržovaných ploch se sběrem posečení hmoty do sběrného koše. Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ. Pro více informací nahlédněte do příslušenství. Poté Starjet využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu, ale celoročně. V zimě se Starjetem P4 můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice, sněhové frézy nebo zametacího kartáče s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete převážet materiál za pomoci sklopného vozíku, zametat zpevněné plochy zametacím kartáčem, rozmetat hnojivo nebo travní směs. V neposlední řadě je Starjet P4 výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.


Technická specifikace zahradního traktoru

Motor Briggs & Stratton:
dvouválec, Commercial series 7220, 656 ccm

Pohon zadní nápravy:
hydro Tuff Torq K62

Uzávěrka diferenciálu:
mechanická

Žací ústrojí:
dvourotorové, časované, záběr 102 cm

Výška nastavení žacího ústrojí:
30 – 90 mm

Seřiditelná rovinnost žacího ústrojí:
ano

Objem sběrného koše:
380 litrů

Spojka žacího ústrojí:
elektromagnetická

Palivová nádrž:
11,9 litru s průhledem

Přední kola:
16

Zadní kola:
20“

Přední světla:
LED diody

Motohodiny:
ano

Zvuková signalizace naplnění koše:
ano

Celkové rozměry (d x š x v):
2 400 x 1 060 x 1 185 mm

Pohotovostní hmotnost:
289 kg
"