BXCMS106HE - KOMPRESOR BEZOLEJOVÝ TICHÝ

Výrobce: SATRADE|EAN kód: 8016738797107|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

Bezolejový kompresor Black & Decker BXCMS106HE je špičkový nástroj, který přináší výkon a tichý provoz do vaší dílny. S nízkou úrovní hluku 55 dB(A) poskytuje ideální podmínky pro práci, kde je potřeba minimalizovat hluk a zároveň si udržet vysoký výkon. Jednoduché ovládání a snadné použití činí tento ko…   Více informací
4 490 Kč3 711 Kč bez DPH

Bezolejový kompresor Black & Decker BXCMS106HE je špičkový nástroj, který přináší výkon a tichý provoz do vaší dílny. S nízkou úrovní hluku 55 dB(A) poskytuje ideální podmínky pro práci, kde je potřeba minimalizovat hluk a zároveň si udržet vysoký výkon. Jednoduché ovládání a snadné použití činí tento kompresor vhodným pro širokou škálu uživatelů.

V balení najdete vzduchový kompresor spolu s výkonným vzduchovým filtrem a sací trubičkou, abyste mohli okamžitě začít s práci. S maximálním provozním tlakem 8 barů a kapacitou zásobníku 6 litrů tento kompresor poskytuje spolehlivý výkon pro různé účely.

Jeho celková hmotnost 15,5 kg usnadňuje přenášení a pohodlnou manipulaci, což z něj činí praktický a mobilní nástroj pro vaše potřeby.

  • Velmi tichý bezolejový kompresor Black & Decker BXCMS106HE.
  • Nízká hladina hluku: 55 dB(A)
  • Jednoduché ovládání a snadné použití

Obsah balení:
Vzduchový kompresor
Vzduchový filtr
Sací trubička