O nás

Proč nakupovat právě u nás

 • Jsme specializovaný obchod na prodej strojů, nářadí a zahradní techniky.
 • Specializujeme se na české výrobce.
 • Na trhu působíme od roku 1995.
 • Jsme několikanásobnými držiteli ocenění Nejlepší prodejce roku v oblasti prodeje strojů.
 • Prodejem zahradní techniky se zabýváme od roku 2003.

Prodáváme na základě vlastní zkušenosti

Naše společnost sama využívá stoje STARJET v provozovně zahradních služeb, které poskytujeme. Stroje tedy prodáváme na základě vlastní zkušenosti. Poskytujeme rovněž poradenství v oblasti péče o trávník a použití chemických přípravků na odstranění mechů v trávnících a na střechách domů. Součástí našeho obchodu je plně vybavené servisní středisko. Jsme autorizovaným servisním střediskem motorů Briggs & Stratton, lesních a zahradních strojů STIHL a VIKING, zahradních traktorů Starjet, sekaček a strojů DAKR, VARES, V- GARDEN, kompresorů ATMOS, a ostatních strojů které prodáváme. Před prodejem zboží se snažíme se zákazníkem konzultovat jeho požadavky a doporučit nejvhodnější stroj v porovnání cena výkon.

V sortimentu zahradních strojů preferujeme kvalitní České zahradní traktory, které patří mezi nejlepší na trhu.

Proč jsou tyto traktory nejlepší?

Pokud nás zákazník navštíví před koupí traktoru, seznámíme ho především s konstrukcí stroje a použitými agregáty. Česká firma Seco GROUP Jičín která vyrábí traktory CHALLENGE, STARJET, PANTHER, CROSSJET a jejich modifikace se zaměřila především na kvalitu svých výrobků. Přichází pravidelně s inovacemi a novými modely. Tyto traktory jsou vybaveny špičkovými motory Briggs & Stratton INTEC. Nejlepší modely jsou osazeny motory Briggs & Stratton VANGUARD. Použité převodovky Tuff Torg jsou rovněž velmi kvalitní a za dobu naší činnosti jsme se nesetkali se zásadní závadou těchto agregátů.

Podvozek stroje je ukázkou české konstrukční školy. Je tvořen mohutným profilem, který ji oproti svařovaným konstrukcím schopen dlouhodobě odolávat zatížení při provozu stroje. Přední náprava je litinová, opatřena maznicemi a kvalitním řízením s kulovými čepy a to již u základního modelu CHALLENGE. Pokud zákazník při výběru stroje věnuje pozornost zmíněným bodům, tedy podvozku, motoru a převodovce, nenajdou v poměru kvalita cena české stroje na trhu konkurenci. Zákazník by si měl uvědomit, že stroj v provozu potřebuje i spotřební materiál, tedy řemeny nože a pod. Ceny těchto dílů jsou oproti konkurenci výrazně nižší. Tyto díly jsou u nás na servisu okamžitě dostupné. Servisní středisko provádí na požádání opravy a servis strojů, nebo díly pouze dodáme zákazníkovy k vlastní montáži.

Proč koupit traktor právě u nás?

 • jsme autorizovanými prodejci značek Starjet, Karsit, Vares a Briggs & Stratton
 • před zakoupením můžete stroj ozkoušet u nás nebo dojedeme k Vám
 • s výběrem Vám poradíme
 • stroj kupujete vždy zprovozněný a odzkoušený. Tato služba je zdarma
 • nabízíme široký sortiment příslušenství, radlice, vozíky, kartáče a další
 • držíme skladem převážnou část náhradních dílů
 • postaráme se o stroje v záruční době i mnoho let po ní.
 • můžete se bezplatně zaregistrovat mezi naše zákazníky, z každého nákupu tak získáte korunový bonus pro další nákup, který je uveden přímo na dokladu
 • rozhodující je pro nás zákazník, který je spokojen se zakoupeným strojem, je spokojen s naší prací a servisem a který poskytne své zkušenosti druhým.

České výrobky jsou dobré pro zákazníky v mnoha zemích, kam se vyvážejí, věřte, že budou dobrými pomocníky i pro Vás. Sami je používáme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti.