Stihl MSE 190 C-Q elektrická pila 35/PMMC
STIHL MSE 190 C-Q ELEKTRICKÁ PILA 35/PMMC

Výrobce: STIHL|EAN kód: 12092000005|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: SKLADEM

Lehká a přitom dostatečné výkonná elektrická pila 1,9 kW vybavená brzdou řetězu QuickStop Super (Q) a zařízením pro napínání řetězu umístěné na boku V ceně stroje Lišta 35cm, řetěz PM, základní nářadí, Návod k obsluze Výbava Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku QuickStop Super (Q) Bez…   Více informací
8 040 Kč7 240 Kč5 983 Kč bez DPH
Lehká a přitom dostatečné výkonná elektrická pila 1,9 kW vybavená brzdou řetězu QuickStop Super (Q) a zařízením pro napínání řetězu umístěné na bokuV ceně stroje

Lišta 35cm, řetěz PM, základní nářadí, Návod k obsluze
Výbava

Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku
QuickStop Super (Q)
Beznářaďové otevírání víčka olejové nádrže
Ochrana proti přetížení
Ozubený doraz
Ochrana proti vytržení kabelu
Transparentní nádržka oleje
Rukojeti s měkkým potahem
Systém mazání řetězu Ematic

Technická data

Jmenovité napětí 230 V
Příkon 1,9 kW
Hmotnost 4) 4,3 kg
Řezná délka lišty 35 cm
Délka přívodního kabelu 1,8 m
Dělení řetězu 3/8 P
Hladina akustického tlaku 1) 92 dB(A)
Hladina akustického výkonu 2) 103 dB(A)
Hodnota vibrací vlevo 3) 2,9 m/s2
Hodnota vibrací vpravo 3) 3,4 m/s2

Stroj je vybavený elektromotory typu AC - synchronní elektrický motor s uhlíkovými kartáčky na střídavý proud. Ochrana proti přetížení motoru proudovým jističem. Určeno pro skupinu uživatelů jako jsou řemeslníci, zemědělci a samozřejmě i příležitostní uživatelé. Výhodou je tichý provoz a minimální nároky na obsluhu a údržbu.

Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku
Napínací šroub se ovládá zboku skrz kryt řetězky. To zabraňuje kontaktu pokožky s ostrým pilovým řetězem a hroty ozubeného dorazu.

QuickStop Super (Q)
Komfortní brzda řetězu exkluzivně od STIHLu. U QuickStop Super se brzda řetězu navíc aktivuje, jakmile se pustí zadní rukojeť motorové pily. Řetěz se zastaví během velmi krátkého času. Práce, při které se motorová pila musí často zastavovat, lze provádět s QuickStop Super zvláště efektivně a komfortně.

Beznářaďové otevírání víčka olejové nádrže
Beznářaďová transparentní olejová nádrž.

Ochrana proti přetížení
Při přetížení elektromotor automaticky aktivuje ochranu před tepelným poškozením. Červená pojistka automaticky vyskočí a motor se vypne. Po uplynutí cca 1 minuty se motor ochladí a pila se může po stisknutí pojistky opět uvézt do provozu.

Ozubený doraz
Pro jisté a precizní řezání. Ozubený doraz fixuje pilu v řezu. Sériově z umělé hmoty. Jako speciální příslušenství lze dokoupit ozubený doraz z kovu.

Transparentní nádržka oleje
Pohodlná vizuální kontrola stavu řetězového oleje díky průhledné olejové nádržce. Řetězový olej je možno rychle a pohodlně doplňovat pomocí plnícího systému STIHL.

Rukojeti s měkkým potahem
Pila sedí pevně v ruce, díky ergonomickému měkkému držadlu na zadní rukojeti.

Systém mazání řetězu Ematic
Systém STIHL Ematic se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

"