STIHL BT 360 JAMKOVAČ

Výrobce: STIHL|EAN kód: 43082000004|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

Velmi výkonný profesionální dvojmužný půdní jamkovač STIHL BT 360 je silný dvojmužný jamkovač o výkonu 2,9 kW se sklopným nosným rámem, vhodný pro mnoho pracovních úkolů – od vrtání jednoduchých otvorů do země až po odebírání vzorků z půdy. Samozřejmostí je bohatý výběr vrtacích nástrojů pro otvory do průměru…   Více informací
54 970 Kč45 430 Kč bez DPH
Velmi výkonný profesionální dvojmužný půdní jamkovač

STIHL BT 360 je silný dvojmužný jamkovač o výkonu 2,9 kW se sklopným nosným rámem, vhodný pro mnoho pracovních úkolů – od vrtání jednoduchých otvorů do země až po odebírání vzorků z půdy. Samozřejmostí je bohatý výběr vrtacích nástrojů pro otvory do průměru až 400mm, a to ze spirálových vrtáků, sázecích šneků či zemních vrtáků srdcovitého tvaru. To vše s možností použít prodlužovací tyče s vyměnitelným bajonetovým zámkem v délce 50 a 100 cm. Velmi robustní pomocník pro sázecí práce a stavbu plotů v pěstební činnosti, malé zemní vrtací práce ve stavebnictví, komunální sféře a krajinářství. Kompenzátor tohoto stroje, zabudovaný do karburátoru, zajišťuje spolu s papírovou filtrační jednotkou dlouhé pracovní periody bez nutnosti údržby filtru. Jako následek kompresního tlaku vznikají běžně při startování dvoutaktního motoru trhavé síly, které zatěžují svaly a klouby. Tyto síly významně snižuje funkce ElastoStart. Speciální tlumicí prvek ve startovací rukojeti se protáhne v závislosti na tažné síle, a způsobí tak, že je startování stejnoměrné, bez trhavých silových špiček. Dvojmužný jamkovač STIHL BT 360 splňuje normu pro výfukové plyny EU 1, je vybaven dodatečným vypínačem motoru pro druhého obsluhujícího či speciální izolací rukojetí, tlumící nejen vibrace, ale chránící obsluhu i proti elektrickému výboji.

Technická data

Výkon 2,9 kW
Zdvihový objem 60,3 cm3
Počet otáček vřetene 50 min-1
Hmotnost 1) 28,8 kg
Hladna akustického tlaku 2) 99 dB(A)
Hladina akustického výkonu 2) 111 dB(A)
Hodnota vibrací vlevo 3) 6,8 m/s2
Hodnota vibrací vpravo 3) 8,7 m/s2
Objem palivové nádrže 0,55 l

Sériová výbava

Dlouhodobý filtrační systém
Blokování startování/zpětného chodu
Skládací nosný rám

Dlouhodobý filtrační systém
Kompenzátor, zabudovaný do karburátoru zajišťuje spolu s papírovou filtrační jednotkou dlouhé pracovní periody bez nutnosti údržby filtru.

Blokování startování/zpětného chodu
Pomocí aktivované uzávěrky převodovky je možné vytáhnout zaklesnutý nástroj z vrtaného podkladu, aniž by se musel uvolnit ze sklíčidla. Vrtací nástroj se jednoduše vytočí ze země proti směru hodinových ručiček.

Skládací nosný rám
Nosný rám se dá složit několika pohyby. Tak je možné nářadí rychle, jednoduše a hospodárně přepravovat v každém normálně velkém kufru auta z jedné stavby na druhou.