STIHL GHE 135 L DRTIČ ELEKTRICKÝ

Výrobce: STIHL|EAN kód: 60130111126|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

Tichý elektrický drtič s příkonem 2300 wattů zpracuje větve až do průměru 35 mm. Materiál je pomalu vtahován ozubenými válci, což zajišťuje výrazně tišší provoz než u štěpkovačů s rotujícími noži. Výsledná zpracovaná hmota následně padá přímo do integrované průhledné nádoby na štěpku o objemu 60 litrů. Techni…   Více informací
9 390 Kč8 390 Kč6 934 Kč bez DPH
Tichý elektrický drtič s příkonem 2300 wattů zpracuje větve až do průměru 35 mm. Materiál je pomalu vtahován ozubenými válci, což zajišťuje výrazně tišší provoz než u štěpkovačů s rotujícími noži. Výsledná zpracovaná hmota následně padá přímo do integrované průhledné nádoby na štěpku o objemu 60 litrů.

Technická data

Příkon 2.300 W
Jmenovité otáčky pracovní nástroje 40 ot./min.
Max. O větví 0-35 mm
Hmotnost 23 kg
Pracovní nástroj Ozubený válec
Garantovaná hladina akustického výkonu LwA 94 dB(A)
Faktor nejistoty KpA 3 dB(A)
Naměřená hladina akustického tlaku LpA 87 dB(A)


V ceně stroje

Sériová výbava

Ozubený válec
Integrovaná nádoba na štěpku
Otvor ve tvaru čtyřlístku

Ozubený válec
Srdcem silného a tichého drtiče STIHL je speciální drtící ústrojí s robustním, pomaluběžným ozubeným válcem. Drtí pečlivě a tiše větve o průměru až 35 mm rychlostí 40 ot. za minutu.

Integrovaná nádoba na štěpku
Integrovaná, průhledná nádoba na štěpku je integrována do drtiče. Objem nádoby 60 litrů. Díky zabudovaným úchytům je velmi snadné s nádobou manipulovat. Pro zachování maximální bezpečnosti je chod drtiče zastaven, dokud není nádoba správně vložena do přístroje.

Otvor ve tvaru čtyřlístku
O snadné plnění rozvětveného materiálu se stará otvor ve tvaru čtyřlístku na krytu přístroje. Měkký materiál lze pohodlně vkládat skrz vedlejší podélný otvor.