STIHL BT 131 JAMKOVAČ

Výrobce: STIHL|EAN kód: 43130112120|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

Profesionální jednomužný půdní jamkovač Půdní jamkovač obsluhovaný jednou osobou s brzdou vrtáku Quickstop. Motor 4-MIX® se zvětšenou palivovou nádrží, úchopný rám s nízkými vibracemi, ovládací rukojeť s tlačítkem Stop, dlouhodobý systém filtrace vzduchu, velký opěrný polštářek. V ceně stroje Uvedená cena …   Více informací
25 563 Kč21 126 Kč bez DPH
Profesionální jednomužný půdní jamkovač

Půdní jamkovač obsluhovaný jednou osobou s brzdou vrtáku Quickstop. Motor 4-MIX® se zvětšenou palivovou nádrží, úchopný rám s nízkými vibracemi, ovládací rukojeť s tlačítkem Stop, dlouhodobý systém filtrace vzduchu, velký opěrný polštářek.


V ceně stroje

Uvedená cena je platná za stroj bez vrtáku.

Sériová výbava

Motor 4-MIX
Brzda vrtáku QuickStop
Velkoplošný opěrný polštářek
Rámová rukojeť s tlumením vibrací
Multifunkční rukojeť
Filtrační systém s dlouhým intervalem pro výměnu

Technická data

Výkon 1,4 kW
Zdvihový objem 36,3 cm3
Počet otáček vřetene 200 min-1
Hmotnost 1) 10 kg
Hladna akustického tlaku 2) 92 dB(A)
Hladina akustického výkonu 2) 100 dB(A)
Hodnota vibrací vlevo 3) 1,7 m/s2
Hodnota vibrací vpravo 3) 2 m/s2
Objem palivové nádrže 0,71 l

Motor 4-MIX
Motor STIHL 4 MIX o výkonu 1,4 kW kombinuje výhody čtyřtaktní i dvoutaktní technologie. Je úsporný, méně hlučný a přitom výkonný. Navíc produkuje minimum škodlivých zplodin a odpadají servisní intervaly výměny oleje.

Brzda vrtáku QuickStop
Brzda vrtáku QuickStop se zapne při zaklesnutí vrtáku v půdě o stehno obsluhy a ihned zastaví vrtací nástroj. Plní funkci blokování otáčení v opačném směru. Zaklesnutý vrtací nástroj lze jednoduše vytočit z vrtaného otvoru proti směru hodinových ručiček.

Velkoplošný opěrný polštářek
Nový, velkoplošný opěrný polštářek se během vrtání opírá komfortně o tělo či nohu obsluhy. Jamkovač tak lze vést klidně a přesně.

Rámová rukojeť s tlumením vibrací
Rámová rukojeť s nízkými vibracemi se čtyřmi vibračními prvky umožňuje komfortní, pohodlnou práci při vysazování a vrtání. Motor je přitom oddělený od rámové rukojeti. Usnadňuje práci zvláště při dlouhém použití.

Multifunkční rukojeť
Všechny prvky pro ovládání motoru jsou integrovány v pravé rukojeti. Obsluha stroje probíhá tlakem prstu, přičemž ruka zůstává v pracovní pozici.

Filtrační systém s dlouhým intervalem pro výměnu
Systém vzduchového filtru spolu s kompenzátorem integrovaným do karburátoru poskytuje dlouhé intervaly čištění a spolehlivou ochranu motoru.