STIHL RM 545.0 T SEKAČKA

Výrobce: STIHL|EAN kód: 63400113407|Záruka: 24 měsíců

Dostupnost: NA DOTAZ

Se systémem snadného startování a pohonem kol jednou rychlostí. Vynikající sečení a sběr trávy u trávníků do velikosti 1200 m2. 7 poloh centrálního nastavení výšky Silný motor ReadyStart pro dobrý výkon při sečení a lehká skříň z vysoce pevného polymeru s ocelovým plechovým rámem. 1 rychlost vpřed, 3 nastave…   Více informací
19 960 Kč16 496 Kč bez DPH
Se systémem snadného startování a pohonem kol jednou rychlostí. Vynikající sečení a sběr trávy u trávníků do velikosti 1200 m2. 7 poloh centrálního nastavení výšky

Silný motor ReadyStart pro dobrý výkon při sečení a lehká skříň z vysoce pevného polymeru s ocelovým plechovým rámem.

1 rychlost vpřed, 3 nastavení výšky držadla s příčnou tyčí a 7 poloh centrálního nastavení výšky sečení. 60 litrový sběrný koš na trávu v komfortním designu.

Možnost dodatečné montáže mulčovací soupravy k úspoře času při sečení bez odstraňování posečené trávy.

Technická data

Sečená plocha (doporučená) 0-1.200 m2
Hmotnost 29 kg
Objem koše 60 l
Typ motoru B&S Serie 650 EXi OHV
Výška sečení 25-80 mm
Pohon ano - 1 rychlost
Šířka záběru 43 cm
Rozměry (d/š/v) 147 x 48 x 102 cm
Faktor nejistoty K 2 dB(A)
Naměřená hladina akustického tlaku LpA 82 dB(A)
Garantovaný akustický výkon LwA 95 dB(A)
Hodnota vibrací ahw 4,10 / 2,05 m/s2

Sériová výbava

Motor ReadyStart

Rozhodující výhoda při startování: Snadné, pohodlné a bezpečné startování. Automatický sytič usnadňuje startování sekačky jak při studeném, tak i teplém motoru.

Pohon kol

Pohon kol motorem usnadňuje sečení trávníku především na velkých plochách a na svazích. Jeden pohyb ovládací páčkou, a sekačka se rozjede. V závislosti na modelu jsou sekačky STIHL vybaveny jednou nebo třemi rychlostmi vpřed, případně variopojezdem s plynule měnitelnou rychlostí.

Centrální nastavení výšky sečení

Díky centrálnímu nastavování výšky v šesti stupních může být výška sečení bleskurychle a pohodlně přizpůsobena konkrétním podmínkám.

Sklopné držadlo

Sklopné držadlo umožňuje snadný transport a uskladnění stroje

Výškově nastavitelné držadlo

Se správným nastavením příjemné sečení trávníku: Ovládací držadlo se dá jednoduše a rychle přizpůsobit ve třech polohách individuální výšce - při stále stejné stabilitě a manévrovatelnosti sekačky.

Skříň z polymeru (jednodílná)

Skříně sekaček VIKING z jedné části jsou z vysoce kvalitního polymeru odolného proti nárazům, vysoké teplotě a ultrafialovému záření.

Vyměnitelné ochranné lišty

Přídavnou ochranu skříně při sečení podél zdí a hran nabízí plastové ochranné lišty. Jsou-li opotřebeny, dají se jednoduše vyměnit a nahradit novými.

Rukojeť pro přenášení

Vpředu na žací skříni je umístěna rukojeť pro přenášení. Ta umožňuje snadné naložení popř. naklonění sekačky. Současně slouží rukojeť pro přenášení jako ochrana proti nárazu a chrání skříň při najetí na překážku.

Kola s lehkým chodem

Kola se dvěma kuličkovými ložisky jsou robustní a vynikají dlouhou životností. Hnací kola jsou vybavena trakčním vzorkem udržujícím stabilní směr.

Inovační sběrný koš na trávu

Díky dolů směřujícím odvětrávacím otvorům a uzavřenému víku sběrného koše nemůže posečená tráva a prach unikat směrem nahoru. Nářadí se méně znečisťuje. Integrovaný indikátor stavu naplnění informuje o správném okamžiku vyprázdnění. Dvoudílná konstrukce sběrného koše zajišťuje snadné otevírání a vyprazdňování.

Integrovaný indikátor stavu naplnění

U všech sekaček STIHL s vyhazováním dozadu je indikátor stavu naplnění součástí sběrného koše na trávu. Signalizuje správný okamžik pro vyprázdnění.

Profilový sekací nůž

Profilový sekací nůž vytváří v aerodynamické skříni silný proud vzduchu, který zvedá trávu před posečením a posekanou trávu fouká silou turbíny do sběrného koše integrovaným systémem vedení vzduchu. Je zaručen pěkný vzhled posečené plochy a dobrý výkon při sečení a sběru trávy.